Notice: Undefined offset: 1 in /home/polinfor/domains/polinfor.vot.pl/public_html/Controller/wpis/wpis.php on line 66
Pozycjonujemy w Google | Mój blog i informacje
Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli szukamy jakąś frazę to wyświetla ilość stron zawierającą podane frazy. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Niedawno zastanawiałem się jak wiele z tych tysięcy...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli szukamy jakąś frazę to wyświetla ilość stron zawierającą podane frazy. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Niedawno zastanawiałem się jak wiele z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywiście stronami z informacjami a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron. Weźmy na przykład takie katalogi - z założenia są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie względu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych fraz.
Spora część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu.

Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu. Wyjątkiem od tego są katalogi tematyczne i regionalne.

Tematyczne katalogi stron służą do gromadzenia informacji o stronach z bardzo konkretnej branży, ułatwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub województwach.

pozycjonowanie rybnik Więcej informacji także tutaj pozycjonowanie rybnik - to całkiem niezłe pozycjonowanie stron katowice - też dobry Warto rzucić okiem także na pozycjonowanie rybnik pozycjonowanie rybnik  pozycjonowanie rybnik.

Widok do druku:

pozycjonowanie rybnik