Liposukcja to najpopularniejszy zabieg w USA, ale również zdobywa zwolenników w Europie. Operacje medycyny estetycznej wykonamy np.
w klinice .

Estetyczne usunięcie rumienia

liposukcja gliwiceZaburzenia spowodowane zaburzeniem krążenia mogą pojawić się w każdym wieku i nie ma również na to wpływu wygląd naszej cery.
Z czasem po prostu naczynka znajdujące się w skórze zaczynają pękać.

Bardzo poważną przyczyną jet między innymi mróz czy też inny czynnik związany z temperaturą.

Oczywiście wszystkie te zmiany skórne trzeba jak najszybciej wyeliminować. Rumień jest możliwy do usunięcia wystarczy, tylko że wykorzystamy rozwiązania powiązane z medycyną estetyczną. Przede wszystkim należy zacząć od zmniejszenia stopnia zmian, jakie pojawiły się na ciele.

Aby to zrobić, musimy skorzystać z zabiegów laserowych, ale to nie wszystko.

Tak naprawdę zabieg pozwala nam zmniejszyć występowanie problemu, ale mimo tego trzeba pamiętać o pielęgnacji skóry przez cały rok. Tylko odpowiedni sposób dbania o skórę sprawi, że problem już nie powróci a my, będziemy cieszyć się ładnie wyglądającą cerą przez długi czas. Zabiegi pielęgnacyjne są szczególne polecane osobom mającym problem z skórą naczyniową.

Cellulit

liposukcja gliwice Pomarańczowa skórka to z pewnością kłopot niejednej kobiety.
Bardzo często starają się one ukryć wszystkie wady swojego ciała, zakładając na siebie dużą warstwę ubrań.

Może i to rozwiązanie jest dobre, ale jedynie w porze zimowej, ponieważ w lecie będziemy musieli ujawnić problem, a to wiąże się ze sporym dyskomfortem dla każdej kobiety.

Cellulit pojawia się na brzuchu, ale także w innych miejscach dlatego też może on występować w dowolnym punkcie naszego ciała i musimy o tym wiedzieć.

Ponieważ cellulit u każdego może znajdować się w innej fazie rozwoju, musimy określić jego stopień. Jeśli stwierdzimy u kobiety dość poważny stan wówczas najlepszym sposobem na likwidację cellulitu, jest skorzystanie z powszechnie znanej i dostępnej medycyny estetycznej. Do dyspozycji mamy bowiem leczenie ultradźwiękami, jak i powszechne zabiegi laserowe, na które najczęściej decydują się kobiety. Jest to bowiem najbardziej znana metoda usuwania cellulitu wśród pań, które chcą się pozbyć tego problemu raz a porządnie.

Powrót do zdrowia po liposukcji

W zależności od rozległości zabiegu, pacjenci są na ogół w stanie wrócić do pracy w okresie od dwóch dni do dwóch tygodni.
Przez dwa do czterech tygodni trzeba nosić specjalną odzież uciskową.
Ubiór ten powinien być elastyczny i pozwalać na stosowanie opatrunków.

Jeśli zastosowano niewchłaniane szwy, usunięcie ich następuje po pięciu do dziesięciu dni po zabiegu.

W zależności od zastosowanej procedury, mogą wystąpić bóle, które trwają nawet do dwóch tygodni.

Wszelkie dolegliwości bólowe mogą być łagodzone przy użyciu środków przeciwbólowych zarówno wydanych na receptę, jak i tych ogólnodostępnych.

Siniaki zazwyczaj znikają w ciągu dwóch dni, lecz zdarzają się przypadki, że utrzymują się nawet do dwóch tygodni. Na zasinienia można stosować preparaty z heparyną (Lipohep lub Lioton 1000). Obrzęk ustępuje wolniej i może być widoczny nawet do dwóch miesięcy, drętwienie może utrzymywać się do kilku tygodni. Aby przyśpieszyć okres rekonwalescencji można po ok. 14 dniach skorzystać z usług masażysty. Profesjonalny masaż zmniejszy obrzęki, wyrówna drobne nierówności i przyspieszy gojenie.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Liposukcja#Powr.C3.B3t_do_zdrowia.

Widok do druku:

liposukcja gliwice