Liposukcja to popularny zabieg w Stanach, ale również zdobywa zwolenników w Europie. Operacje medycyny estetycznej wykonamy np.

w klinice .

Zaczerwieniona cera twarzy?

liposukcja gliwice liposukcja gliwiceZaburzenia spowodowane zaburzeniem krążenia mogą pojawić się w każdym wieku i nie ma również na to wpływu wygląd naszej cery. Z czasem po prostu naczynka znajdujące się w skórze zaczynają pękać. Bardzo poważną przyczyną jet między innymi mróz czy też inny czynnik związany z temperaturą. Oczywiście wszystkie te zmiany skórne trzeba jak najszybciej wyeliminować.

Rumień jest możliwy do usunięcia wystarczy, tylko że wykorzystamy rozwiązania powiązane z medycyną estetyczną.

Przede wszystkim należy zacząć od zmniejszenia stopnia zmian, jakie pojawiły się na ciele.

Aby to zrobić, musimy skorzystać z zabiegów laserowych, ale to nie wszystko.

Tak naprawdę zabieg pozwala nam zmniejszyć występowanie problemu, ale mimo tego trzeba pamiętać o pielęgnacji skóry przez cały rok.

Tylko odpowiedni sposób dbania o skórę sprawi, że problem już nie powróci a my, będziemy cieszyć się ładnie wyglądającą cerą przez długi czas.

Zabiegi pielęgnacyjne są szczególne polecane osobom mającym problem z skórą naczyniową.

Redukcja tłuszczu

Nadwaga czyli nadmiar tkanki tłuszczowej w organizmie bardzo często utożsamia się ze zbyt dużą ilością tłuszczu w naszym ciele.
Dużo w tym prawdy, ponieważ osoby mające nadwagę starają się zrobić wszystko, aby zniwelować kilogramy poprzez dietę i ćwiczenia.
Bardziej radykalne kobiety jednak decydują się nawet na skorzystanie z zabiegów chirurgicznych a wszystko w imię pięknego wyglądu.
Oczywiście istnieją sposoby na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej.
Jedną z najpopularniejszą dzisiaj tego typu metod jest odsysanie tłuszczu. Jest to dobra metoda pozwalająca nam zredukować wagę a w przypadku pań, daje nam to jeszcze dobry sposób na pełne wymodelowanie sylwetki. Liposukcja to zabieg odsysania tłuszczu między innymi z bioder, ud czy łydek.

Sam zabieg można przeprowadzić na innych częściach ciała nie ma żadnego problemu.

W czasie jednego zabiegu liposukcji usuwa się nawet do 4 litrów samej tkanki tłuszczowej.

Dla osoby posiadającej sporą nadwagę to naprawdę dużo.

Po operacji pacjent zakłada ubranie uciskowe, dzięki czemu rany goją się o wiele szybciej.

Po liposukcji

W zależności od rozległości zabiegu, pacjenci są na ogół w stanie wrócić do pracy w okresie od dwóch dni do dwóch tygodni.
Przez dwa do czterech tygodni trzeba nosić specjalną odzież uciskową.
Ubiór ten powinien być elastyczny i pozwalać na stosowanie opatrunków.

Jeśli zastosowano niewchłaniane szwy, usunięcie ich następuje po pięciu do dziesięciu dni po zabiegu.

W zależności od zastosowanej procedury, mogą wystąpić bóle, które trwają nawet do dwóch tygodni. Wszelkie dolegliwości bólowe mogą być łagodzone przy użyciu środków przeciwbólowych zarówno wydanych na receptę, jak i tych ogólnodostępnych.
Siniaki zazwyczaj znikają w ciągu dwóch dni, lecz zdarzają się przypadki, że utrzymują się nawet do dwóch tygodni.
Na zasinienia można stosować preparaty z heparyną (Lipohep lub Lioton 1000). Obrzęk ustępuje wolniej i może być widoczny nawet do dwóch miesięcy, drętwienie może utrzymywać się do kilku tygodni. Aby przyśpieszyć okres rekonwalescencji można po ok.
14 dniach skorzystać z usług masażysty.
Profesjonalny masaż zmniejszy obrzęki, wyrówna drobne nierówności i przyspieszy gojenie.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Liposukcja#Powr.C3.B3t_do_zdrowia.

Widok do druku:

liposukcja gliwice