mieszkania z garażem szczecin

Ostatnimi czasy dość głośno o nowym rządowym programie "Mieszkanie dla Młodych". Celem tego programu ma być pomoc młodym ludziom w usamodzielnieniu się, dzięki preferencyjnym warunkom zakupu mieszkania. Ten program został wymyślony jako alternatywa dla "Rodziny na swoim", który wygasł...Ostatnimi czasy dość głośno o nowym rządowym programie "Mieszkanie dla Młodych". Celem tego programu ma być pomoc młodym ludziom w usamodzielnieniu się, dzięki preferencyjnym warunkom zakupu mieszkania. Ten program został wymyślony jako alternatywa dla "Rodziny na swoim", który wygasł już jakiś czas temu. "Mdm" mimo bardzo szczytnych celów, nie jest zbyt dobrze odbierany przez wielu ekspertów, obserwujących nasz rynek nieruchomości. Problem w tym, że objęte rządowym dofinansowaniem mają być wyłącznie lokale prosto od dewelopera.

I to wyłącznie w określonych dla każdego miasta widełkach cenowych.

Wielu komentatorów widzi tutaj raczej pomoc deweloperom, niż rodzinom, ale sama branża aż tak zachwycona, najnowszym projektem rządzących, nie jest. Kwestia również w tym, że aby w ogóle załapać się na ten program, trzeba wziąć kredyt hipoteczny.

No i sama wysokość dofinansowania nie jest zbyt szałowa - dostać można do 15% wartości mieszkania (warunkiem jest posiadanie dziecka i w perspektywie następnych lat, posiadanie kolejnego dziecka).

Do tego tematu jeszcze wrócę.

mieszkania z garażem szczecin Na temat mieszkania pod klucz szczecin to też niezłe źródło mieszkania pod klucz szczecin też jest ciekawie opisany temat Jeśli mowa o rynek pierwotny szczecin to wspomnę też o innych źródłach.

Na temat mieszkania z garażem szczecin to też niezłe info .