Notice: Undefined offset: 2 in /home/polinfor/domains/polinfor.vot.pl/public_html/Controller/wpis/wpis.php on line 41
Kulinarne reality show - co to jest? | Mój blog i informacje

szparagi z szyną przepis

O programach kulinarnych Ostatnio w polskiej telewizji zagościła moda na kulinarne reality show. Pierwszym tego typu programem były "Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler. Chyba nie ma nikogo kto o tym programie nic nie słyszał. Pierwowzorem jest format "Kitchen Nigghtmares" z Gordonem Ramsayem. Trzeba przyznać, że ten kucharz...O programach kulinarnych Ostatnio w polskiej telewizji zagościła moda na kulinarne reality show. Pierwszym tego typu programem były "Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler. Chyba nie ma nikogo kto o tym programie nic nie słyszał.
Pierwowzorem jest format "Kitchen Nigghtmares" z Gordonem Ramsayem.
Trzeba przyznać, że ten kucharz to prawdziwy celebryta. Na swoim koncie ma prowadzenie popularnego na całym świecie "Hell`s Kitchen", jest również w jury amerykańskiego "Masterchefa". Trzeba przyznać, że Gordon Ramsay to prawdziwa osobowość telewizyjna, a prócz tego niesamowicie zdolny kucharz, którego restauracje mają wiele prestiżowych gwiazdek Michelin.
Bez wątpienia to wielki kulinarny autorytet, który słynie ze swojego temperamentu.
Bez wahania potrafi słownie zmiażdżyć uczestnika (nie szczędząc przekleństw) za nieudane danie.
Jednak potrafi też docenić zdolnych kucharzy.

Gordon Ramsay prowadzi również inne programy kulinarne, w których gotuje ze swoją rodziną, lub prezentuje podstawy gotowania.

Bez wątpienia tak wielkiej osobowości nie znajdziemy na naszym rodzimym podwórku. przepis na szparagi Podobny temat również szparagi z szyną przepis.
Dodane: 23-05-2014 08:21

Tagi: Uncategorized szparagi szparagi przepis

Widok do druku:

szparagi z szyną przepis

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: