Napisać to nie trudna sprawa- wymaga dużo pracy, sporego zespołu programistów.
Aczkolwiek jak na program dedykowane przystało, trzeba swoje odczekać i zainwestować trochę więcej, a z pewnością oprogramowanie przekroczy nasze oczekiwania. Czemu warto zainwestować w dedykowane programy?

Zalety CRM w Wikipedii

aplikacje internetowe katowice
Koncepcja CRM istnieje w świecie biznesu przez długi czas, ale w ostatnich latach wykorzystanie CRM wzrosło ze względu na lepszy dostęp do technologii i integracji danych.
Przedsiębiorstwa powinny przeanalizować rozwiązania CRM w celu utrzymania istniejących klientów i służyć ich unikalnym potrzebom.
Jeśli przedsiębiorstwa koncentrują się na dostarczaniu wysokiej jakości usług, które są dostosowane dla tych klientów, a następnie będą budować lojalność, co z kolei będzie skutkować zwiększeniem przychodów. CRM jest inwestycją dla przedsiębiorstwa i jego zarządu, które musi być akceptowane przez handlowców.

To rozwiązanie musi mieścić się w celach przedsiębiorstwa, a personel musi być przeszkolony, inaczej starania pójdą na marne, jeśli prowadzenie sprzedaży nie jest odpowiednio monitorowane i prawidłowo przechwytywane lub jeśli dodatkowe dane klienta nie są dostępne dla odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zarządzanie_relacjami_z_klientami

Skryptowy język programowania - PHP

PHP ? interpretowany skryptowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych i budowania aplikacji webowych4 w czasie rzeczywistym. PHP jest najczęściej stosowany do tworzenia skryptów po stronie serwera WWW, ale może być on również używany do przetwarzania danych z poziomu wiersza poleceń, a nawet do pisania programów pracujących w trybie graficznym (np.

za pomocą biblioteki GTK+, używając rozszerzenia PHP-GTK).

Implementacja PHP wraz z serwerem WWW Apache oraz serwerem baz danych MySQL określana jest jako platforma AMP (w środowisku Linux ? LAMP, w Windows ? WAMP).Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/PHP

Co robi system CRM

aplikacje internetowe katowice Przykładem oprogramowania, które pomaga w dzianiu firmy jest oprogramowanie typu CRM.
Jest to skrót od Zarządzania Relacji z Klientem.
Nazwa może wyjaśnia o co tutaj chodzi, ale ilość funkcji jakie takie oprogramowanie posiada jest bardzo duża. Wystawianie i wysyłanie faktur do klientów, newslettery, informowanie o nowych ofertach.

Do tego kontakt przez panel klienta z pracownikiem firmy w formie czatu lub zgłoszeń problemów.

To tylko niektóre z funkcji jakie może posiadać takie oprogramowanie.
Wiele gotowych systemów CRM ma jeszcze moduły do statystyk z których można wyciągnąć ciekawe wnioski o działaniu pracowników i całe firmy. .