Kupowanie zabawek dla dziecka to nie taka łatwa sprawa. Co wybrac?

O huśtawkach

zabawki drewniane sklep internetowy
Huśtawka występuje w wielu różnych odmianach.

Ze względu na konstrukcję można wyróżnić następujące typy: huśtawka działająca na zasadzie dźwigni o równych ramionach, na końcach których umieszczone są siedziska, przeznaczona dla dwóch osób huśtawki wahadłowe, z wiszącym elementem ruchomym: z pojedynczym siedziskiem, "krzesełkiem" z siedziskiem w postaci "ławeczki" dla kilku osób, tzw.

huśtawka ogrodowa z dwoma siedziskami umieszczonymi naprzeciw siebie, tzw.
huśtawka parkowa najprostsza konstrukcja, zawieszona na jednej lub dwóch linach lub łańcuchach, z siedziskiem zrobionym z deski lub opony Huśtawki najczęściej montowane są na osiedlowych placach zabaw, w ogrodach jordanowskich i parkach.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Hu%C5%9Btawka

Różne rodzaje zabawek z drewna

zabawki drewniane sklep internetowy Wśród bogatej oferty sklepów z zabawkami możemy znaleźć bardzo bogaty asortyment odnośnie zabawek z drewna.
Ten naturalny materiał stał się bardzo popularny w ostatnich latach.

Co prawda, zabawki z drewna dla dzieci mogą mieć o wiele prostsze kształty niż zabawki z tworzywa sztucznego, ale nie brakuje różnorodności w tym asortymencie.

Możemy zakupić zatem nie tylko drewniane klocki, zabarwione na najróżniejsze kolory, ale na przykład kolejki czy inne pojazdy wykonane właśnie z drewna. Natomiast dla dziewczynek możemy kupić drewniane puzzle czy inne, temu podobne zabawki.
Drewniany asortyment jest coraz bardziej różnorodny, ponieważ producenci takich zabawek zauważyli, że istnieje zapotrzebowanie na tego typu produkty.

Nowy trend ? drewniane zabawki dla dzieci

Jeśli jesteśmy rodzicami, którzy na bieżąco śledzą trendy w dziedzinie zabawek, z pewnością zauważyliśmy napływ zabawek wykonanych z drewna.
Stają się one coraz bardziej popularne dzięki bogatemu wzornictwu oraz swoim niewątpliwym zaletom. Zabawki te są wykonane z materiałów ekologicznych, które nie wywołują żadnych reakcji w kontakcie ze skórą dziecka. Nie zawierają szkodliwych substancji, które niejednokrotnie można znaleźć w zabawkach gumowych czy plastikowych. Są więc bezpieczne dla dzieci w różnym wieku, w zależności od oznaczeń producenta.
Swoją prostotą pobudzają dzieci do kreatywnej zabawy, co rozwija wyobraźnię i motorykę.
Szeroka gama wzorów i kolorów z pewnością pozwoli nam znaleźć wymarzony prezent dla każdego dziecka..