Właściwie wybrany to podstawa udanego przedstawienia oraz dobrej zabawy.

Repertuar czy atrakcje dodatkowe to główne rzeczy na które należy zwracać uwagę.
Jak wybrać DJ'a?

Jaką muzykę wybrać

dj na wesele śląsk dj na wesele śląskPonoć o gustach się nie dyskutuje, jednak w przypadku kiedy organizujemy jakąś imprezę warto zadbać, aby goście czuli się komfortowo i dobrze.
Tyczy się to również doboru odpowiedniej muzyki. Jeżeli organizujemy wesele to raczej nie wybierzemy zespoły Death metalowego, czy też nie poprosimy DJ'a o przyniesienie kilku kawałków Blask Sabath. To byłoby nie na miejscu, chyba, że robilibyśmy imprezę tylko dla ludzi słuchających takiej muzyki, a całe wesele byłoby stylizowane na imprezę metalową. Co oczywiście jest możliwe. Na ogół jednak najlepiej sprawdzają się stare dobre utwory i o dziwo Disco Polo.

Dobry DJ

Być DJ'em może być każdy, jednak nie każdy może być dobrym Djem.

Sprawa jest o tyle skomplikowana, że poza konieczną znajomością sprzętu audio, potrzeba jeszcze pewnego rodzaju wyczucia. Bez odpowiedniej prezencji i ogólnego wrażenia osoby towarzyskiej DJ będzie kiepskim Djem, choćby miał samochód ciężarowy sprzętu.

Należy pamiętać, że Dj to często też wodzirej i swego rodzaju prezenter podtrzymujący odpowiednie tempo i nastrój imprezy.

Sztuką jest też bycie elastycznym, a umiejętność dopasowania się do typu imprezy i preferencji gości jest kluczowa dla dobrego ogólnego efektu pracy.

I niestety to jest coś czego nie da się nauczyć, są to cechy osobiste i to od nich zależeć będzie czy będziemy cenieni w świecie imprez, wesel i przyjęć.

Sprawny i wprawny DJ

Nie można wpasować się w gust każdego uczestnika wesela, a przynajmniej zazwyczaj.
Absolutna normą jest, że ktoś będzie niezadowolony z puszczanej muzyki czy zabaw prowadzonych przez DJ'a.
Najzwyczajniej w świecie nie da się dogodzić wszystkim. Dobry Dj wybierze repertuar jak najbardziej uniwersalny w taki sposób, że nawet fani rocka czy metalu znajdą w nim znośne dla ich uszu kawałki.

Nie jest to łatwe zadanie i wymaga sporej wiedzy i jeszcze większej biblioteki płyt i utworów.

Dlatego przed wyborem DJ'a na naszą imprezę warto zapoznać się z jego kilkoma składankami i stwierdzić czy będzie to odpowiadało gustom gości i naszym własnym..
Dodane: 05-03-2016 09:02

Tagi: Uncategorized imprezy rozrywka DJ muzyka

Widok do druku:

dj na wesele śląsk