tanie taxi Łódź

Podróżowanie samolotem jest coraz bardziej popularne, jednak czasami jest problem z przedostaniem się na samo lotnisko.

Dlatego warto posiadać telefon na i nie martwić się czy zdążymy na odprawę.

Wiele hałasu o nic, czyli Uber

Ostatnio całkiem głośno było o aplikacji Uber. Nagłówki krzyczały już z daleka - że rewolucja, że postrach korporacji taksówkarskich, że wreszcie słynny na całym świecie Uber wchodzi nad Wisłę (w sumie to dosłownie, bo usługa póki co dostępna jest tylko w Warszawie).
O co tyle krzyku? Aplikacja działa całkiem prosto - w teorii każdy kierowca może oferować przejazdy, co poprawia konkurencyjność na rynku i daje możliwość dorobienia.
Niektórzy bardzo sobie Uber chwalą, niektórzy bardzo na niego narzekają. Klienci dostają niższe ceny, ale za to za kółkiem nie siedzi profesjonalny taksówkarz, samochód też nie musi być w perfekcyjnym stanie technicznym.
Krotko mówiąc - jest to pewne ryzyko, ponieważ Uber żadnej odpowiedzialności na siebie nie bierze.
Co, by jednak nie mówić, wzrost konkurencyjności jest zawsze zjawiskiem pozytywnym dla klientów, nie ma więc co narzekać.
Można też sobie bez problemu dorobić, ponieważ to od ciebie zależy w jakich godzinach chcesz oferować przejazd i w każdej chwili możesz po prostu zrezygnować.
Czy Uber sprawdzi się w naszym kraju? Z czasem się okaże.

Weekendowe kursy

tanie taxi Łódź Piątek wieczór to chyba najbardziej gorący czas dla taksówkarzy pod katem ilości klientów.
W zasadzie cały weekend ludzie jeżdżą i wracają z imprez, urodzin czy spotkań i często wzywają taksówkę, bo zdecydowali się wypić. Ruch w weekend potrafi przebić pod kątem zarobków pozostałe dni tygodnia razem wzięte, więc taksówkarze raczej nie narzekają na nocne zmiany. W sieci można znaleźć wiele blogów taksówkarzy i byłych kierowców, którzy opisują swoje zabawne dialogi czy sytuacje związane ze swoimi pasażerami, oczywiście wszystko anonimowo i z humorem. Grunt, ze wszyscy są zadowoleni, bo i pasażer dotrze bezpiecznie do domu, a taksówkarz zrobi kurs.

Kurs na lotnisko

Przewozy pomiędzy lotniskami i na lotniska w Polsce zyskują na coraz większej popularności.
Wynika to z prostego faktu, coraz więcej latamy za granicę, zamiast jechać. Zdarzają się także kursy na zagraniczne lotniska z lepszymi połączeniami niż nasze, krajowe lotniska. Sporą cześć tych kursów wykonują zagraniczni gości, zwłaszcza biznesmeni, którzy przylatują do Polski zrobić interesy i nie chcą tracić energii na prowadzenie wypożyczonego samochodu. Zamiast tego wolą zamówić kurs luksusową taksówką.
Z czego oczywiście Polscy taksówkarze się cieszą..
Dodane: 17-06-2016 08:01

Tagi: Uncategorized łódź transport taxi motoryzacja taksówka

Widok do druku:

tanie taxi Łódź