Notice: Undefined offset: 1 in /home/polinfor/domains/polinfor.vot.pl/public_html/Controller/wpis/wpis.php on line 65
Byłem na szkoleniu | Mój blog i informacje
Wspominałam już niejednokrotnie o tym, że nie tylko w branżach uznanych powszechnie za mało bezpieczne (np.
budownictwo) może dojść do wypadku.
Reguły BHP dotyczą również pracy biurowej. Trochę...Wspominałam już niejednokrotnie o tym, że nie tylko w branżach uznanych powszechnie za mało bezpieczne (np.
budownictwo) może dojść do wypadku. Reguły BHP dotyczą również pracy biurowej. Trochę już o tym pisałam, przy omawianiu zagadnienia w dziedzinie edukacji. Zaznaczam od razu, że nie jestem specjalistką z branży, a moich notek nie należy traktować, jako źródło wiarygodnych informacji na temat na BHP. Są to po prostu przemyślenia, które czasami są bardzo luźno związane z tematem. Wracając do pracy biurowej.
To co pozwala zaliczyć wykonywane działania do pracy biurowej, to postawa siedząca.

Nie chodzi tutaj o pracę stricte umysłową, ale właśnie o pozycję, jaką w trakcie wykonywania różnych działań, przyjmujemy.

Jest to dość racjonalne - przecież nie powiemy o dziewczynie roznoszącej ulotki, albo o ochroniarzu, że wykonuje pracę biurową :).

Ale ochroniarz, którego zajęcie polega tylko na śledzeniu obrazu z kamer ( a wiadomo, że taka osoba zazwyczaj zajmuje pozycję siedzącą), z punktu widzenia BHP ma pracę biurową.

Cóż, nie zawsze kwalifikacja musi być precyzyjna. centrum konferencyjne warszawa Podobny temat również warszawa sale szkoleniowe - tekst jest OK Znazlazłem także warszawa sale szkoleniowe centrum konferencyjne warszawa też jest ciekawie opisany temat centrum konferencyjne warszawacentrum konferencyjne warszawa.

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: